Kupię motocykle sportowe !!!

Kupię motocykle sportowe WSK, PROMOT, SKM, METALEX-CZ, inne. Kontakt seba440t2@wp.pl . Możliwa zamiana za Metalexy, Triale, MR16 na INNE ciekawe. Nawiążę kontakt z posiadaczami, zawsze aktualne, płatne gotówką ! Skupuje również części oraz ZDJĘCIA z wyścigów i rajdów (możliwa wymiana) ! Kontakt i zdjęcia wysyłaj na adres: seba440t2@wp.pl

3 października 2010

Fabryka junaków - nowa strona godna polecenia"Fabryka Junaków" jest grupą miłośników, których połączyła wspólna pasja - pasja do zabytkowych motocykli. Brzmi banalnie? Być może. Jednak wyróżnia nas jeden podstawowy fakt - nie jesteśmy zbieraniną przypadkowych osób.

Znamy się od lat, współpracujemy ze sobą wymieniając się doświadczeniami, materiałami oraz gotowymi rozwiązaniami z zakresu renowacji motocykli zabytkowych. Każdy z nas jest inny. Różnią nas preferencje co do konkretnych marek czy typów. Mimo to różnice te sprawiają, że jako grupa jesteśmy jeszcze bardziej profesjonalni.

Fabryka skupia się nie tylko na motocyklach rodem z Szczecińskiej wytwórni. Nie ukrywamy - specjalizujemy się głównie w motocyklach zza żelaznej kurtyny. Większość z nich przez lata było wyszydzanych - SHL, WFM, WSK czy Junak były przede wszystkim masowym środkiem transportu. Uważamy jednak, że nie ma się czego wstydzić i tym bardziej zależy nam na propagowaniu polskiej motoryzacji. Nasz dorobek obejmuje niemal wszystkie marki polskich motocykli. Dział "Projekty" zawiera opisy oraz galerie większości ciekawych maszyn, które wyjechały z naszych warsztatów.

Naszej pasji nie traktujemy jako źródła dochodu. Nie zajmujemy się zarobkową restauracją, modyfikacją czy handlem motocyklami. Jeśli jednak potrzebujesz rady zgłoś się do nas. Współpracujemy z najlepszymi zakładami w Polsce z zakresu regeneracji oraz dorabiania części. Nasi podwykonawcy przez lata współpracy zyskali nasze zaufanie, dając pełną satysfakcję z wykonywanych prac - nigdy nie zawodząc.

Jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu zabytkowej motoryzacji - skontaktuj się z nami - na pewno odpowiemy!

Kontakt główny:
Operujemy głównie na terenie małopolski.

Email: fabryka_junakow@onet.pl
Allegro: Fabryka_Junakow
Youtube: FabrykaJunakow

Fabryka Junaków

Brak komentarzy: