Kupię motocykle sportowe !!!

Kupię motocykle sportowe WSK, PROMOT, SKM, METALEX-CZ, inne. Kontakt seba440t2@wp.pl . Możliwa zamiana za Metalexy, Triale, MR16 na INNE ciekawe. Nawiążę kontakt z posiadaczami, zawsze aktualne, płatne gotówką ! Skupuje również części oraz ZDJĘCIA z wyścigów i rajdów (możliwa wymiana) ! Kontakt i zdjęcia wysyłaj na adres: seba440t2@wp.pl

12 grudnia 2010

Portal www.wueska.pl już działa. BAZA MOTOCYKLI WSK !


WueSKa.pl - WueSKowe portal

"Witamy na WueSKowym Portalu wszystkich miłośników i posiadaczy motocykli WSK. Jeśli posiadałeś, posiadasz lub chciałbyś nabyć motocykl WSK skontaktuj się z nami koniecznie. Strona tworzona jest przez Nas - pasjonatów starej motoryzacji, a naszym celem jest propagowanie motocykli WSK i ich historii.

Forum zawiera obszerną ilość informacji związanych głównie ze Świdnicką Wytwórnią Sprzętu Komunikacyjnego oraz produkowanymi przez nią pojazdami. Liczne porady, rozwiązania techniczne, usprawnienia, schematy oraz bogato ilustrowane opisy poszczególnych modeli z pewnością okażą się pomocne podczas remontu wielu maszyn. Zachęcamy wszystkich do dzielenia się wszelkimi uwagami i spostrzeżeniami. Wierzymy, że nasze dotychczasowe doświadczenie, wsparte wiedzą kolejnych użytkowników pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój Naszych stron oraz na wykorzystywanie zdobytej wiedzy w praktyce.

Jeśli tak jak my jesteś pasjonatem starej motoryzacji, dołącz do nas! Sprawmy, aby hasło reklamowe WSK "Wszędzie Szybko Komfortowo" naprawdę było realizowane, by pozostałe do dziś egzemplarze WSK, a szczególnie modele takie jak Dudek, Lelek czy Perkoz nie stały się za kilka lat taką rzadkością jak dzisiejsze Sokoły, Lechy czy Perkuny.

Wszystkie informacje, artykuły oraz zdjęcia zawarte w serwisie są własnością portalu i zabrania się ich kopiowania, rozpowszechniania oraz wszelkiego rodzaju wykorzystywania bez zgody właściciela portalu."

Administracja WueSKa.pl


Tak oto prezentuje opis ze strony głównej. Myślę, że najbardziej spodoba się jednak BAZA zachowanych modeli. Zapraszamy każdą osobę do pomocy w tworzeniu BAZY polskich motocykli WSK. Ideą tego portalu jest spisanie jak największej ilości motocykli "małoseryjnych", które przetrwały do dziś. W portalu można zlaeźć również opisy modeli motocykli WSK seryjnych jak i prototypów oraz motocykli sportowych. Obecnie jest to jedyny tego rodzaju portal dotyczących motocykli WSK w internecie !

Jak wiadomo są to nie tylko prototypy ale i motocykla sportowe produkowane w małych seriach lub pojedynczych sztukach. Widza na ten temat pozwoli nie zapomnieć o tych konstrukcjach a zdjęcia i dane pomogą przy odbudowie innych zachowanych egzemplarzy. Myślę, że strona jest jedyna w swoim rodzaju i każdy znajdzie tam coś dla siebie. W niedługim czasie zostanie rozbudowana biblioteka o kilkanaście pozycji książek.

Serdecznie zapraszam na : WueSKa.pl - WueSKowy portal


WueSKa.pl - WueSKowe portal

Brak komentarzy: