Kupię motocykle sportowe !!!

Kupię motocykle sportowe WSK, PROMOT, SKM, METALEX-CZ, inne. Kontakt seba440t2@wp.pl . Możliwa zamiana za Metalexy, Triale, MR16 na INNE ciekawe. Nawiążę kontakt z posiadaczami, zawsze aktualne, płatne gotówką ! Skupuje również części oraz ZDJĘCIA z wyścigów i rajdów (możliwa wymiana) ! Kontakt i zdjęcia wysyłaj na adres: seba440t2@wp.pl

8 maja 2011

Metalex już na kołach !


Czesia stoi już o własnych siłach. Zdystansowane są koła, wypiaskowana i pomalowana rama wraz z kołami i zawieszeniem. Łożyska w kołach, wahaczu i główce ramy są nowe, co by ten czeski wynalazek nie pogubił kół w pierwszym zakręcie. Nadwozie pozostaje jak na razie w oryginalnym malowaniu. Może nie każdemu się podoba ale według mnie nadaje mu charakteru. Silnik pomału się remontuje, zdobycie i załatwienie wszystkich części do Cezetki nie jest takie łatwe jakby się wydawało. Uszkodzone były dwa koła zębate w skrzynce biegów i to ich zdobycie zajęło sporo czasu. Opony tylna założona jest nowa o rozmiarze 110/80/18. Seryjnie montowano oponę i dętkę na obręcz. Dzięki wypolerowaniu rantów obręczy można było zastosować opony bezdętkowe. W najbliższym czasie zajmę się hamulcami i wykończeniem zawieszenia. Do zacisków hamulcowych udało zdobyć się już reperaturki i jeśli dobrze pójdzie "może" w przyszłym tygodniu ogarnę temat. Poprzedni właściciel zmienił też kąt owiewki, podciągając ją na przednim mocowaniu ok. 4 cm w górę. Teraz wszystko wróciło na swoje miejsce i w końcu jestem w stanie zmieścić dłonie pod owiewką. Podsumowując. Idzie powoli, ale do przodu. Więcej info wkrótce.

Ps. JEŻELI POSIADAŁEŚ, BĄDŹ POSIADASZ MOTOCYKL WYŚCIGOWY (Z EPOKI) LUB CZĘŚCI DO TYCH MOTOCYKLI DAJ ZNAĆ NA ADRES: seba440t2@wp.pl lub napisz o tym w komentarzu pod spodem tekstu.
Brak komentarzy: